ימי פעילות

א’-ה’: 9:00-18:00
ובימי ו’ וערבי חג: 8:00-13:00

עורך דין תאונות דרכים

תאונות דרכים הן מכת מדינה, ולמרבה הצער סביר להניח שהן יישארו חלק מחיינו בעתיד הנראה לעין. מעבר לפגיעה הפיזית והנפשית, וגם זו הכלכלית, אדם שנחשד באחריות לתאונה עם נפגעים עלול למצוא עצמו מסובך עם רשויות אכיפת החוק. פנייה אל עורך דין תאונות דרכים, כלומר עורך דין בעל ניסיון בתחום ספציפי זה, תמנע מצב שבו האדם מתמודד לבד עם השלכות התאונה, עם המשטרה ועם בית המשפט. עו"ד חלי יוסף היא עורכת דין ותיקה בתחום התעבורה, ובפרט היא סייעה לרבים ורבות אחרי תאונה.

עורך דין תאונות דרכים
קרדיט – Pixabay

החשיבות בשירות של עורך דין תאונות דרכים:

* החלטות על בסיס שיקול דעת מעמיק – כל אדם שמעורב בתאונת דרכים, ובוודאי שבמקרים שבהם הוא מרגיש אחראי לכך, חווה סערת רגשות. הרגשות הסוערים עלולים להשפיע לרעה על שיקול הדעת ולגרום לאדם לסבך את עצמו מול רשויות אכיפת החוק שלא לצורך. כשיש בתמונה גם עורך דין שנלחם עבורכם, כל החלטה תתקבל על בסיס שיקול דעת מעמיק ומדויק.

* מניעת נזקים מידיים – אחרי תאונת דרכים, קצין משטרה בדרגת פקח ומעלה עלול לפסול את רישיון הנהיגה לפרק זמן של 60/90 ימים. ייעוץ של עורך דין מומחה בנושא, או כמובן עורכת דין מיומנת, עוזר לאדם להגיע מוכן לשימוע ולצמצם את הסיכון למימוש הפסילה.

* אסטרטגיה אופטימלית – יש מקרים שבהם הסדר טיעון מקל הוא האופציה המיטבית אחרי תאונה. מצד שני יש גם מצבים שבהם כדאי לקיים את הליך הבירור בבית דין לתעבורה. הידע והניסיון של עורכי דין לתעבורה עם מומחיות ספציפית בתיקי תאונות דרכים מבטיחים בחירת אסטרטגיה אופטימלית בהתאם לנסיבות הספציפיות.

לא לעמוד לבד מול המערכת

מהות השירות של עורך דין תאונות דרכים היא התייצבות לצד אדם ברגע רגיש מאוד בחייו, כך שהוא לא יצטרך לעמוד לבד מול מערכת אכיפת החוק (שכמו כל מערכת גדולה, עלולה להתנהל בנוקשות רבה). עו"ד חלי יוסף משלבת יחס אישי עם מקצועיות חסרת פשרות, מתנהלת בזמינות מרבית ומקפידה על שקיפות מלאה, כך שתוכלו להבין בדיוק מה מצבכם ומהי הדרך הנכונה ביותר לצאת מהסבך המשפטי.

דילוג לתוכן