ימי פעילות

א’-ה’: 9:00-18:00
ובימי ו’ וערבי חג: 8:00-13:00

עורך דין המכון הרפואי

המכון הרפואי מטיל אימה על נהגים רבים, וקל להבין למה: למכון מוזמנים מדי שנה נהגים רבים שעוברים בדיקות קפדניות. לאחר מכן המכון – שמוכר גם בשם מרב"ד (המכון הרפואי לבטיחות בדרכים) – מוסמך להמליץ לרשות הרישוי על פסילת רישיון הנהיגה. כמעט תמיד ההמלצה מתקבלת, ולכן בלי סיוע של עורך דין המכון הרפואי עלול לגרום לכך שתאבדו את היכולת לנהוג. עו"ד חלי יוסף היא מומחית מנוסה לענייני המכון הרפואי ובכלל לנושאי תעבורה.

למה בלי עזרת עורך דין המכון הרפואי עלול לשלול לכם את הרישיון?

* היעדר ידע – תחום התעבורה הינו תחום מורכב מאוד. באופן טבעי אין לכם את הידע החיוני בנושא, וגם לא היכרות מספיק טובה עם המכון הרפואי לבטיחות בדרכים. ללא ידע רלוונטי, אי אפשר להגיע מוכנים באמת, ולכן יש סיכוי גבוה יותר שהמכון ימליץ לרשות הרישוי על פסילת רישיון הנהיגה שלכם.

* הבאת מסמכים שמזיקים לכם – מרכיב נוסף בהכוונה של עורך דין מומחה לענייני המרב"ד הוא המלצות ספציפיות לגבי מסמכים שכן כדאי להציג בפני רופאי המכון ולגבי מסמכים שעדיף להימנע מהבאתם.

* ערעור מנומק – המכון הרפואי מפעיל ועדת ערר. כל אדם רשאי כמובן לפנות לוועדה זו גם בלי עזרת עורך דין, אבל כשאיש מקצוע עורך עבורכם את הבקשה סיכויי הקבלה שלה גבוהים יותר. חשוב לציין כי ניתן להגיש ערר תוך 30 יום ממועד קבלת ההחלטה על פסילת הרישיון. במידת הצורך עורך דין מנוסה יכול לפנות גם לבית משפט מחוזי עם ערעור מנהלי (שאותו חובה להגיש תוך 10 ימים ממועד קבלת החלטת ועדת הערר, ולכן אסור להתעכב).

ניסיון רחב היקף וייעוץ מותאם אישית

כשנעזרים בשירות של עורך דין המכון הרפואי כבר פחות מאיים, ובפרט כשפונים אל עו"ד חלי יוסף. עו"ד יוסף צברה ניסיון נרחב בנושא ספציפי זה, ואמונה על מתן ייעוץ מותאם אישית לכל נהגת או נהג שזומנו למרב"ד. הייעוץ ניתן לאחר התעמקות בפרטי הזימון, ובגובה העיניים, כך שכל אחד וכל אחת יפיקו ממנו את מלוא התועלת האפשרית וימזערו למינימום את הסיכון לאבד את רישיון הנהיגה.

עורך דין המכון הרפואי

עורך דין המכון הרפואי לבטיחות בדרכים – חלי יוסף

המכון הרפואי לבטיחות בדרכים (המרב"ד) הוא גוף בעל סמכות משמעותית: הוא זה שבוחן כשירות לנהיגה במגוון רחב של מצבים, ואם אנשיו מחליטים שנהג או נהגת לא כשירים לנהוג הוא ימליץ לרשות הרישוי במשרד התחבורה לפסול את רישיון הנהיגה. ההמלצה כמעט תמיד מתקבלת, ולכן כדאי להיעזר בידע ובמומחיות של עו"ד חלי יוסף. אחרי ייעוץ מפורט של עורך דין המכון הרפואי לבטיחות בדרכים כבר פחות מאיים, והסיכוי לאבד את רישיון הנהיגה פוחת.

ייעוץ עורך דין המכון הרפואי לבטיחות בדרכים

* הסברים מפורטים לגבי המבדקים במרב"ד – ההליך במכון הרפואי מותאם אישית לכל אדם, אבל ככלל מורכב ממבחן ממוחשב, הערכה אצל פסיכולוג ולעיתים גם בדיקות של רופאים מומחים (כשהמסמכים שהנהג או הנהגת מביאים איתם לא מספקים את צוות המכון). כשאדם יודע מה מצפה לו, קל לו יותר להתמודד עם כל תרחיש.

* המלצות לגבי בדיקות – כשהזימון למרב"ד הוא על רקע רפואי, יש חשיבות רבה לבדיקות שהאדם מציג בפני צוות המכון. יש מסמכים רפואיים שכדאי לשלוח למרב"ד מראש או להגיע איתם במועד הזימון, ויש גם מסמכים שלא כדאי להציג. הכוונה בנושא זה, על בסיס מומחיות, מאפשרת הצגת תמונת מצב מיטבית מבחינתכם.

* הכנה לראיון – ייעוץ ספציפי מותאם אישית עבורכם לגבי הראיון אצל הפסיכולוג משנה באופן משמעותי את מידת המוכנות שלכם ואת הסיכוי ליצור את הרושם הרצוי אצל איש המקצוע של המכון.

עורך דין המכון הרפואי לבטיחות בדרכים

היכרות מעמיקה עם המערכת

אם לאדם הממוצע אין באמת ידע לגבי המרב"ד, מבחינת עורך דין המכון הרפואי לבטיחות בדרכים הוא גוף מוכר היטב, בפרט זה המצב כשמדובר על עורכת דין ותיקה בתחום התעבורה כמו עו"ד חלי יוסף. על סמך ההיכרות הזאת מספקת עו"ד יוסף תועלת אמיתית ומשמעותית מאוד לכל מי שפונה אליה לפני ההתייצבות במכון. הייעוץ מותאם למאפיינים הספציפיים של הנהג או הנהגת, ולסיבת הזימון, וניתן בסבלנות רבה ובגובה העיניים. עו"ד יוסף מקפידה על מענה מקצועי מלא לכל שאלה ועל זמינות מרבית עבור הפונים אליה.

דילוג לתוכן