שלהבת

עו"ד חלי יוסף

משרד עורכי דין

פלילי-תעבורה

  ימי פעילות א’-ה’:  9:00-18:00
       ובימי ו’ וערבי חג: 8:00-13:00
שיחה ראשונה ללא תשלום
כתובת המשרד הרצל 34 קריית עקרון
(סמוך לצומת בילו)


 
  050-3551195
          במקרים דחופים ! 
        

חיפוש :
קיבלתם דו"ח משוטר/ או נשלחה אליכם הודעת תשלום קנס בגין עבירה שגררה קנס כספי ולעיתים אף הזמנה למשפט ושלילה בפועל, תשלום הודעת הקנס או הרשעה הם למעשה זה רק תחילתו של הסיפור שיטת הנקודות זימון לשימוע משרד הרישוי

נחשבת לאחת מהעבירות החמורות בזמן נהיגה, אשר משייכים אליה מעורבות בתאונות , עבירה זו נאכפת היום הן ע"י שוטרים באכיפה בררנית, הן ע"י מכשור מצלמות מתקדמות, ושימוש ברחפניים. אין הבדל בין החזקה, שימוש, דיבור בזמן נהיגה עם הנייד, מאחר ויש איסור לגעת במכשיר הטלפון בזמן נהיגה זולת אם נגעת במכשיר בעת שהיה מחובר למתקן קבוע, או בעת עצירה מוחלטת ברמזור אדום. עבירה זו היום הינה עבירת ברירת משפט, כאשר בגין עבירה צוברת בחובה נקודות מלבד העונש הכספי. במקרים מסוימים כגון בעבירת חוזרת אתה עלול לקבל זימון לבית משפט ובסופו של יום עם פסילה בפועל.

חומרת העבירה נובעת מחומרת ההפרה עצמה. גורם מוסמך משרד הרישוי/משטרה/בית המשפט אסור על נהג לנהוג רכב. נהג המפר איסור זה ונוהג למרות האיסור, צפוי לעונשים חמורים של פסילה ממושכת וגם עלול למצוא עצמו במאסר מאחורי סורג ובריח.

נהיגה בשכרות. מיהו שיכור, הואשמת בנהיגה בשכרות או תחת השפעה, מהו הריכוז האלכוהול להרשעה בזמן שכרות, מה משמעות הסירוב

המכון הרפואי לבטיחות בדרכים (מרב"ד) עורך בדיקות כשירות רפואית לנהגים שהופנו אליו מדובר בעברייני תנועה מועדים ולאחר תום שלילה, מעורבות בתאונת דרכים,מורשעי סמים ואלכוהול, נכים, נהגים בגיל מבוגר- כלל הפנייתם למרב"ד תיעשה על-ידי משרד הרישוי.

עבירות מין הן מהעבירות הפליליות הקשות– המציאות החברתית מוקיעה את עוברי העבירה ומטילה עליהם בין היתר אות קלון, המערכת המשפטית מטילה ענישה מחמירה. שאנו חושבים על עבירות מין אנו חושבים על אדם זר, אך במרבית עבירות המין האדם הוא מכר או בן משפחה.

מרבית תאונות דרכים רבות נגרמות כתוצאה מנהיגה במהירות מופרזת. יעוץ משפטי נכון ובזמן אמת !!!!! יכול לחסוך הרבה טרחה ומפח נפש בהמשך. עם ניסיון רב בתחום משירותי במשטרה ובבית משפט אני מכירה היטב את החולשות של כל אחד מהמכשירים, והידע הזה עומד לרשותכם, ויכול לשרת אתכם על מנת לזכותכם מכל אשמה ו/או על מנת להגיע להסדר עם התביעה כך שהעונש שלכם יהיה קל ביחס לעבירה שביצעתם. אם נפסלתם במקום על ידי קצין משטרה, כדאי לפנות אלי לאלתר, על מנת להגיע לתוצאות טובות יותר.

בניית אתרים - טואול