שלהבת

עו"ד חלי יוסף

משרד עורכי דין

פלילי-תעבורה

  ימי פעילות א’-ה’:  9:00-18:00
       ובימי ו’ וערבי חג: 8:00-13:00

שיחה ראשונה ללא תשלום

משרד ראשי: מגדלי ירון מילר ההגנה 13 ראשון לציון קומה 5 משרד 501
כתובת המשרד  הנוסף הרצל 34 קריית עקרון (סמוך לצומת בילו)


 
  050-3551195
          במקרים דחופים ! 
        

עורך דין תעבורה עו"ד חלי יוסף


עורכת דין מיומנת העוסקת שנים בתיקי תעבורה ותיקים  פלילים, בעלת  ידע וניסיון בהבנת התיקים סבוכים וקשים לפענוח, פירוק התיק לגורמים הערכת טיב הראיות וסיכוי הרשעה מעיני התביעה ועל פי אמות מידה בית המשפט חשיבה מחוץ לקופסה.

טיפול מקצועי ואמין בכל סוגי העבירות, מהעבירה בה הקנס הנמוך ביותר וכלה בעבירות מורכבות של תאונות קטלניות. ניהול תיק הוכחות בתיקים ו/או הגעה להסדרי טיעון הולמים.


טיפול וליווי במשרד הרישוי ובמכון לבטיחות בדרכים בהוצאת/חידוש רישיון נהיגה, ביטול התליית רישיון.


התקשרו עכשיו

שיחה ראשונה ללא תשלום

050-3551195

 שליחת הודעה בוואטסאפ

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם:


נהיגה במהירות מופרזת

מהי מהירות העולה על המותר נחשבת לעבירת התעבורה הנפוצה והנאכפת ביותר בישראל. עבירת מהירות הינה עבירה מכוח תקנה 54 לתקנות התעבורה.


להמשך קריאה

נהיגה בשכרות

מי שנמצא נוהג, כאשר בתוצאת בדיקת נשיפה כמות ריכוז אלכוהול בכמות עולה על 240 מק"ג בליטר אחד של אוויר נשוף, נחשב לשיכור. כך גם אם ימצא בדמו של אדם מעל 50 מ"ג אלכוהול ב-100 מ"ל דם.

להמשך קריאה


תאונות

תאונות נחלקות למס' סוגים תאונה ללא נפגעים, תאונה עם נפגעים כאשר תאונה עם נפגעים כלומר תאונה בה נחבלו נהגים, נוסעים, או עובד דרך כאשר החבלות יכולות להיות חבלות שאינן ממשית, חבלות ממשיות ואף גרימת מוות.

להמשך קריאהפסילה מנהלית/ תום תהליכים

שלילת חירותו של אדם הן למס' ימים או עד תום ההליכים למעצר נדרשים 3 תנאים מצטברים:

ראיות לכאורה, עילת מעצר, היעדר חלופת מעצר. להמשך קריאההמכון לבטיחות בדרכים

המכון בודק כשירות רפואית לנהגים בעלי עבירות תנועות,  בסיום שלילה, לאחר  מעורבות בתאונת דרכים, מורשעי סמים ואלכוהול, נכים, נהגים בגיל מבוגר, או  בעלי בעיות רפואיות. המכון בעצם קובע האם ימשכו להחזיק ברישיון נהיגה.

להמשך קריאה


מאמרים חשובים 

שימוש בפלאפון נייד בנהיגה

נחשבת לאחת מהעבירות החמורות בזמן נהיגה, אשר משייכים אליה מעורבות בתאונות , עבירה זו נאכפת היום הן ע"י שוטרים באכיפה בררנית, הן ע"י מכשור מצלמות מתקדמות, ושימוש ברחפניים. 

עבירות מין

עבירות מין הן מהעבירות הפליליות הקשות.
עבירת מין הינה עבירה פלילית ועל החשוד להבין את החשדות כנגדו ע"מ שיוכל להתמודד עם החשדות בצורה הטובה ביותר, ואין דרך טובה יותר להתמודד אלא אם בעזרת עורך דין פלילי שמלווה את הקורבן/ החשוד בזמן אמת.

נהיגה במהירות מופרזת

מרבית תאונות דרכים רבות נגרמות כתוצאה מנהיגה במהירות מופרזת. כאשר המהירות אינה הגורם לתאונה, אלא שבשל המהירות היכולת למנוע את התאונה הולכת ופוחתת ותוצאות התאונה חמורות.

שיטת הנקודות של משרד הרישוי

קיבלתם דו"ח משוטר/ או נשלחה אליכם הודעת תשלום קנס בגין עבירת תנועה ו/או הזמנה למשפט, תשלום הודעת הקנס או הרשעה  הם למעשה זה רק תחילתו של הסיפור מאחר, ולתשלום הקנס ו/או להרשעה  מתווסף רישום נקודות שלהם יכולות להיות השלכות בעתיד.


 

חדשות ועדכונים

המצלמות החדשות של המשטרה

בחודש האחרון נכנסו לשימוש עשרות מצלמות אכיפה חדשות, החידוש שהן מתעדות בזמן אמת את התנהגות הנהג.

העבירות שנאכפות הם: שימוש בטלפון נייד בנהיגה , "בריונות כביש" כגון עקיפת פקק בשוליים, נסיעה פראית בין נתיבים, קיפוח זכות, כניסה לצומת לא פנוי, חציית קו הפרדה לבן ועוד

מערך המצלמות החדש נכנס לפעולה בכבישים הבין עירוניים, ובחודשים הקרובים יוצבו מצלמות אף בדרכים עירוניות. המצלמות ניידות וניתנות לניוד בכל זמן ובכל מקום. בשל  זה על פי המשטרה, אפליקציית הניווט   ווייז   אינה מתריעה מפני מצלמות אלו, מכיוון שהן מועברות ממקום למקום .

המצלמות החדשות ממוקמות על חצובות או עמודים, וניתן לזהותן לפי ה"ראש" השחור דמוי הקסדה. מאגף התנועה, הן פרושות בכל רחבי הארץ, מהצפון עד הדרום, ב"כבישי בהם מתרחשות תאונות דרכים מרובות. המצלמה מצלמת ברזולוציה גבוהה המזהה מספרי לוחיות רישוי, ואת הפעולות בתא הנהג .

בכבישים המהירים מוצבות המצלמות על מעקה ההפרדה בין נתיבי התנועה בגובה נמוך, שמאפשר להם לתעד את פעולות הנהג כאשר לרב הן מוצבות המרחק של עשרות מטרים זו מזו. זאת על מנת לשקף מצב בו נהג רכב מתועד ברצף איך הוא עובר את כל כברת הדרך ומה סוג העבירה שאותה ביצע לדוגמא בכל כברת הדרך הנהג התעסק בנייד והמצלמה מתעדת אותו במס' מקטעים.

שיטת הפעלה המצלמה פשוטה קלה ויעילה, באזור בו מוצבות המצלמות, מתמקמת ניידת סמויה שמשלימה את פעילות המצלמות. שני שוטרי תנועה המצוידים בכמה מכשירי טאבלטים, צופים בזמן אמת בתמונות שמעבירות המצלמות בגזרתם. השוטרים מזהים את העבירות בטאבלט בזמן אמת, ברגע שהשוטר מזהה עבירה הוא רשום אותה על דוח צפייה  היכן בצילום בוצעה העבירה. בסוף היום חוזרים השוטרים למרכז השליטה באגף התנועה ולאחר שהעלו את הסרטונים על מחשב משרדי, הם מפיקים במקום את הדו"ח שיישלח לנהג.

הכל נעשה באותו היום מבלי לעכב את הנהג, ובלי שום עיכוב בתנועה הזורמת.

על פי המשטרה כל צוות מפיק ביום עבודה אחד מאות דוחות כאשר ישנם צוותים הפרוסים בכל הארץ עד לאמצע חודש יולי הפיקו המצלמות כ 6,000 דוחות.

המשטרה טוענת כי המצלמות משיגות הרתעה, כיום פרוסות כ 80 מצלמות ובעתיד הקורב יש בכוונת המשטרה להציב 100 מצלמות נוספות 

 

  
 
 
בניית אתרים - טואול